پرداخت خسارت ۴۰۰ هزار تومانی بیمه ما برای تلف شدن هر گوسفند و بز در حمله پلنگ

مدیرعامل شرکت بیمه

ما از پرداخت خسارت ۴۰۰ هزار تومانی به روستائیان برای تلف شدن هر راس گوسفند و بز در حمله گرگ و پلنگ خبر داد .

IMG15302997

مجید صفدری در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صداوسیما با اشاره به تفاهم نامه همکاری که با سازمان حفاظت محیط زیست امضا شده است گفت : براساس این تفاهم نامه همکاری و صدور بیمه نامه پلنگ ایرانی ، از این پس شرکت بیمه گر موظف است به ازای تلف شدن هرراس گاو و شتر در حمله گرگ و پلنگ ۳ میلیون تومان ، اسب ۲ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان و الاغ نیز یک میلیون تومان خسارت به روستاییان بپردازد .

وی افزود : همچنین روستائیان می توانند به ازای تلف شدن هرقلاده سگ گله و یا نگهبان ۵۰۰ هزارتومان خسارت دریافت کنند .

صفدری هدف از صدور بیمه نامه پلنگ ایرانی را مشارکت جدی در مسئولیت های اجتماعی و جلوگیری از کشته شدن این گونه جانوری با ارزش هنگام بروز حوادث اعلام کردو گفت : این بیمه نامه متعهد شده است هزینه های پزشکی هر نفر در هرحادثه با گرگ و پلنگ را تا سقف ۸ میلیون تومان بپردازد.

مدیرعامل شرکت بیمه ما افزود : این شرکت همچنین موظف شده است هزینه هرقلاده پلنگ ایرانی را که در حوادثی مانند خشکسالی ، تصادف با خودروهای عبوری ، طعمه گذاری ، مسمومیت و یا بیماری تلف شود تا سقف ۶۰ میلیون تومان به سازمان حفاظت محیط زیست بپردازد.

وی در پاسخ به اینکه شرکت بیمه گر حق بیمه مربوط به خسارت گرگ و پلنگ را چگونه تامین می کند گفت: شرکت بیمه ما حمایت از حیات وحش را بخشی از وظایف خود می داند و در عین حال بخشی از این هزینه ها به صورت تهاتر (کالا به کالا) و استفاده از امکانات زیست محیطی تامین می شود

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.