قدردانی سازمان حفاظت از محیط زیست از شبکه یک.

قدردانی حفاظت از محیط زیست از شبکه یک سیما.

در نامه محمد درویش  مدیرکل آموزش و مشارکت مردمی سازمان حفاظت محیط زیست به
محمّد احسانی مدیر شبکه یک سیمای جمهوری اسلامی ایران آمده است: ضمن آرزوی درک سالی آکنده از رخدادهای شورآفرین، امیدبخش و ماندگار برای شما و همکاران سختکوش‌تان در رسانه‌ی ملّی، وظیفه‌ی خود می‌دانم تا به عنوان متوّلی حوزه‌ آموزش و مشارکت مردمی در سازمان حفاظت محیط زیست، از تولید و پخش یکی از اثرگذارترین مجموعه‌های مستند محیط زیستی جذاب ایران که پخش آن در نوروز ۱۳۹۴ از آن شبکه‌ی وزین آغاز شده است، قدردانی کنم.

ویژگی بارز مجموعه‌ی ایرانگرد؛ صمیمیت با مخاطب، آشنایی به اصول حرفه‌ای، پایبندی به آموزه‌های اخلاقی در حوزه‌ی طبیعت‌گردی مسؤولانه، استفاده از فناوری روز و عشقی واقعی و ملموس به طبیعت وطنی است که دوستش داریم. دست مریزاد به شما، به جواد قارایی عزیز و به همه‌ی آنهایی که در تولید این مجموعه‌ی ماندگار نقش داشته‌اند.

باشد که با انتخاب ساعت پخشی مناسب‌تر و تبلیغات گسترده‌تر و مؤثرتر، بتوان سامانی بایسته‌تر را آفرید که حاصلش امکان آشنایی ایرانیان پرشمارتری با زیبایی‌های چشم‌نواز وطن باشد؛ زیبایی‌هایی که البته سبب نمی‌شود تا بینندگان درنیابند که توان تاب‌آوری محیط زیست‌شان چگونه در معرض آسیب و شکنندگی‌های فزاینده قرار گرفته است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.